Правила та умови користування сайтом

Шановні відвідувачі! Перед реєстрацією та використанням цього сайту, уважно прочитайте ці умови та використовуйте сайт лише переконавшись, що ви їх приймаєте.
 
 
Використання сайту
Сайт kcacmt.univ.kiev.ua дозволяє переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях . Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.
Сайт служить для надання інформації учасникам конференції, їх реєстрації та прийому тез конференції. Всі матеріали Сайту про методи оплати членського внеску, а також бронювання номерів готелів мають виключно інформативний характер. Послуги прийому платежів та бронювання Сайт не надає.
 
 
Відмова від відповідальності
Послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Адміністрація сайту не гарантує точності та повноти послуг, що надаються на цьому Сайті. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до послуг, що надаються на цьому Сайті. Адміністрація сайту у будь-який час може змінювати будь-яку інформацію на сайті. У разі старіння інформації Сайт не зобов'язується її видаляти чи оновлювати. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які наслідки використання або неможливості використання розміщеної на ньому інформації. Користувачам забороняється змінювати та видаляти матеріали на Сайті.

 

Реєстрація учасників конференції на Сайті
Заповнюючи форму реєстрації на Сайті, користувач добровільно погоджується надати достовірну інформацію про себе. Реєстраційні дані не будуть публікуватися або передаватися третім особам і будуть використані лише для реєстрації учасника конференції та супутніх дій.
Користувач несе відповідальність за своєчасну реєстрацію та подання матеріалів тез. У разі реєстрації після дати закінчення реєстрації, адміністрація Сайту залишає за собою право на відхилення заявки.
Користувач зобов'язується надати матеріали тез для розгляду можливості їх публікації 1 (один) разів. Адміністрація Сайту має право відхилити запит користувача на внесення змін, видалення чи повторний розгляд матеріалів тез.
 
 
Зворотній зв'язок
Звертаючись до нас за допомогою форм зворотного зв'язку на Сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовим, етнічним, статевим, релігійним, соціальними ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Будь-яке повідомлення може бути використане безоплатно на свій розсуд адміністрацією Сайту, без згоди на те користувача, який надіслав його.
 
 
Ці Правила можуть бути змінені в будь-який період Сайтом без попередження відвідувачів. Фактом підтвердження відвідувачів згоди з поточною версією Правил є їх захід на Сайт та його використання.