Information for Partners and Sponsors

Запрошуємо Вас виступити спонсорами «Київської конференції з аналітичної хімії. Сучасні тенденції». Спонсорство конференції дасть можливість Вашій компанії закріпити свій статус лідера, зокрема, у сфері оснащення лабораторій аналітичним обладнанням і матеріалами, надасть унікальну можливість вийти на контакт з високопрофесійною аудиторією з розробки новітніх технологій та підготовки кадрів лабораторій контролю якості лікарських засобів, менеджменту хімічних лабораторій, а також реалізувати благодійні напрямки роботи Вашої компанії з підтримки української науки.

 

Спонсорський пакет включає:

1. Розміщення фірмового найменування або товарного знака компанії на сайті конференції в інформаційних матеріалах конференції, інформаційних листах, повідомленнях Оргкомітету конференції, титульних аркушах Збірника та з активним посиланням на діючу Веб-сторінку компанії.

2. Розміщення рекламного банера компанії в місці проведення конференції на весь період проведення.

3. Виступ представника компанії з вітальною промовою до учасників конференції на відкритті конференції.

4. Презентація - виступ представника компанії (до 10 хвилин).

5. Поширення рекламно-інформаційних матеріалів компанії (брошур, буклетів, листівок тощо) серед учасників конференції в період проведення.

Якщо представлені вище спонсорські пакети не цілком відповідають вашим побажанням, ми можемо скласти індивідуальний спонсорський пакет безпосередньо для вашої компанії, враховуючи ваші особливі побажання. Ми готові надати додаткову інформацію та розглянути всі взаємовигідні пропозиції.

 

МИ БУДЕМО ЩИРО РАДІ БАЧИТИ СЕРЕД СПОНСОРІВ ВАШУ КОМПАНІЮ!

 

Додаткова інформація за телефонами:

(096) 718-08-81 – Кеда Тетяна Євгенівна (секретар конференції)